INFRAMATT

  • 1x 60 min 25€
  • 5x 60 min 115€
  • 10x 60 min 230€

Kaal ei liigu ja keha on paistes? Teed küll trenni, oled tervislike eluviisidega, aga ei tunne end oma kehas siiski hästi?
Inframatiga higistad kudede vahel oleva liigse vee ja toksiinid välja, mis omakorda paneb nö “keha tööle”.
Kaovad cm, üleliigsed kilod ja paraneb enesetunne. Inframatt ei ole ainult ilu jaoks vaid on ka tõhusaim tervise parandaja.

Infrapunamati hooldus on üks võimalus taastusravivahendiks, esteetiliste kehahoolduste läbiviimiseks ja lõõgastumiseks ja üldise enesetunde parandamiseks.

Infrapunamatt erineb infrapuna saunast sellepoolest , et temperatuur on kõrgem ja olete kui “kookonis” kuhu õhk ligi ei pääse. Tänu sellele erilisele kooslusele on inframatt 3 korda tõhusam. Infrapuna kiirgus kandub nähtamatute valguslainetena läbi õhu ja soojendab otseselt, ilma ümbritsevat õhku kütmata. Soojenevad nahk ja nahaalused koed. IP-kiirgus põletab nahaalust rasvakihti ja viib toksiinid kehast välja, aitab organismist välja viia jääkaineid, liigne kudede vaheline vesi parandab lihaste toonust ja on tõhus tselluliidi vähendaja. Peale 7, 10 või 14 päeva kuuri  hakkab kaal vähenema ka peale kuuri lõppu.

Infrapuna kiirgus tungib inimese kudedesse 4-5 cm sügavusele, seetõttu kutsub esile tugeva higistamise.  Keha koed soojenevad sügavamalt, rakkude temperatuur tõuseb kuni 38 kraadi. Kui käiakse tavasaunas moodustab vesi 90-97% higi koostisest, kuid infrapunamatis 70%. Ülejäänud 20-30% arvelt tuuakse organismist välja mürgiseid ainevahetusprodukte(rasvad, kolesterool) ja raskemetalle (vaske, elavhõbedat, pliid, alumiiniumi, niklit, tina). Infrapunasamati õhutemperatuur on 61- 74kraadi ning selle soojustoime on sügavam ja efektiivsem, seepärast sobib hästi ka eakatele ja ka lastele . Soovitatav seansi kestvus on 60 min. Kui kaal on sinu mure , siis alusatame kaalulangetamist inframatiga, hilisemalt lisame juba teisi hooldusi. Kuuri teeme soovitavalt iga päev vastavalt soovitud pikkusele, vahele võib jääda maksimaalselt 2 päeva. Kui kaal ei üle 80 pluss kilo võib teha ka inframatti koos teiste hooldustega näiteks 2 korda nädalas.
Mida teha kindlasti enne hooldusele tulemist.

Juua 3-4 päeva enne vähemalt 2 liitrit vett. 
Vähendada kohvi joomist 2 tassile.
Koorida keha samal hommikul.
Keha ei tohi kreemitada.
Vältida alkoholi eelneval päeval.
Teavitada teenindajat oma hetke seisundist. Söök , jook , vesi , alkohol.

Ühe hooldusega kaob keskmiselt 500-800kcal.Täites kõik eelnevad punktid, on võimalik kaotada juba esimese hooldusega kuni 1 kg

INFRAMATI POSITIIVNE TOIME:

Parim viis kaalukaotuseks
tselluliit väheneb märgatavalt, 
kaob paistes olek, 
nahk muutub elastseks ja siledaks
enesetunne paraneb märgatavalt.

– sobib treeningueelseks soojenduseks kui ka treeningujärgseks lõdvestuseks;
– varustab lihaseid hapnikurikka verega, mis aitab kaasa ainevahetuse jääkproduktide eemaldumisel;
– aitab kaasa rasvkoe ja tselluliidi vähenemisele (60minutiga 500-800kcal);
– leevendab südameveresoonkonna ja kõrgvererõhutõve haigusi;
– kasutatakse ka lihas- ja liigeseprobleemide korral;
– koed vabanevad mitmesugustest mürgistest jääkainetest (toksiinid, nikotiin, alkohol, kolesterool) ja raskemetallidest (plii, tsink, nikkel, elavhõbe, alumiinium, tina);
– samuti ravib haigusi nagu reumatoidartriit, osteoartoos, krooniline kaela- ja seljavalu jne.
– puhastab nahka ja parandab selle väljanägemist, stimuleerib rakkude uuenemist;
– kiirendab akne, psoriaasi, ekseemide, nahapõletuste ja haavade paranemist;
– vähendab stressi ja väsimust;
– vähendab valu;
– tõstab organismi immuunsust.