Ohutu ja valutu tehnoloogia!
55€

Hammaste valgendamine kuni 9 tooni võrra, uue, ohutu ning täiesti valutu tehnoloogia abil. Beaming White hambavalgendus seadmeid kasutab juba üle 5000 hambaravikliiniku ja ilusalongi maailmas. Valgendamine ei osuta hammastele ega igemetele kahjulikku mõju! Protseduur on täiesti valutu ega tekita mingit ebamugavuse tunnet. LED valgust kasutav hambavalgendus tehnoloogia Beaming White tagab Sulle tõhusa ja valutu hammaste valgendamise, mis teeb hambaid 4 kuni 9 tooni võrra heledamaks ja seda kõike 45 minutiga.

24 tunni jooksul peale hammaste valgendamist ei ole soovitatav: suitsetada, juua kuume ega külmi jooke, punast veini, karastusjooke, kohvi, teed, süüa värvilisi kastmeid või loputada suud värvitud suuvedelikega. 

Hammaste valgendamine sisaldab:

  • Isoleeriva eesmärgiga geeli pealekandmine igemetele
  • Vesinikperoksiidi mitte sisaldava valgendava geeli (CE) pealekandmine hammastele
  • LED lambiga valgendusprotsessi läbiviimine
  • Kasutatava LED-lambi sinised kiired ei soojenda hambaid ega ärrita igemeid
  • Kokku tehakse 3 seanssi, ühe seansi kestus 15 minutit.

Esmalt puhastatakse hambad ja määratakse nende toon. Seejärel kantakse hammastele 100% naturaalne valgendav geel ning valgustatakse LED lambiga nii ülemised kui alumised hambad. Hammastele kantav valgendav geel aktiviseerub LED lambi valguse abil ning eemaldab kõigest kolme 15-minutilise seanssi käigus toidu, kohvi, tee, tubaka, punase veini ja muud tumedamad laigud.

Protseduuri tegemine on ebasoovitav järgmistel juhtudel:

  • rasedus ja rinnaga toitmine.

Valgendamise protseduur üldiselt ei valgenda kroone ega plomme. Seansse soovitatakse läbi viia mitte sagedamini kui üks kord 4 nädala jooksul. Kiirelt, mugavalt ja ohutult säravvalge naeratus!