Aparaatsed hooldused

CNC cold plasma

45€

ColdPLASMA CNC onturvaline, kiire ja efektiivne nahaprobleemide hoolduse meetod, mis hävitab 99,9% kahjulikest bakteritest, seentest ja viirustest.

ColdPLASMA hooldus on uuenduslik naharavi võimalus, mis aitab erinevate nahaprobleemide korral:Seborroilne nahk: tugev rasueritus, laienenud poorid, põletikud, akne– antibakteriaalne toime. Vähendab bakterite levikut märkimisväärselt ja on põletikuvastase toimega.

  • Kuperoosa ja rosaatsea– põletikuvastane, sulgeb laienenud veresooned, rikastab neid hapnikuga
  • Herpes viirus, ekseemid, küüne- ja nahaseened, nahalõhed, soolatüükad, multiresistentsed bakterid (MRSE), kroonilised haavandid – Omab bakterite, seente, viiruste vastast toimet. Hoolduse käigus hävitatakse kõik kahjulikud bakterid mikrooragnisme ja rakke kahjustamata. Kiirendab rakkude jagunemist . Plasma energia on elustava toimega ja kiirendab naha paranemist. Rikastab hapnikuga ning stimuleerib vere- ja lümfiringet nahas
  • CNC ColdPLASMA on ka vananemisvastase toimega ja sobib ka tselluliidi hoolduseks, kuna rikastab kudesid hapnikuga ning kiirendab rakkude ainevahetust (metabolismi) ning kollageeni sünteesi.

Vastunäidustuseks on: südamestimulaator, rasedus ning samuti soovitatakse keemiaravi ajal protseduuri mitte teostada.

  • Oluline on teostada ColdPLASMA hooldust kuurina, vastavalt probleemile. Selles osas nõustab Teid meie spetsiaalse väljaõppe saanud kosmeetik.