Näohooldused

Erihooldused

pHformula happehooldused

Näohooldus 45 min 75€ Intensiivmaskiga näohooldus 60min 85€

pHformula on esimene farmatseutiline-kosmeetiline hooldussari, mis rajaneb regeneratiivse meditsiini tehnoloogial ning põhineb uuenduslike kosmeetiliste ja meditsiiniliste retseptide segul. Unikaalne nahauuendussüsteem on edukalt esindatud professionaalsel nahahooldusturul üle maailma, võimaldades spetsialistidel saavutada parimaid tulemusi. Dermatoloogilise nahauuendussüsteemina leevendab pHformula suurepäraselt selliseid nahaprobleeme nagu vananemine, hüperpigmentatsioon, akne ja krooniline punetus. Tavapäraste happekoorimistega võrreldes on punetuse ja ketenduse teke viidud miinimumini ning teatud hoolitsuste puhul puudub see täielikult. Valikus on erineva eesmärgi ja tugevusastmetega nahauuenduse happed.

Hoolitsuste käik ja nahatervendusprogramm määratakse individuaalselt konsultatsiooni käigus, lähtudes naha olukorrast ja kliendi ootustest pH formula 365 nahauuenduse kerglahused on turvalised aastaringselt kasutamiseks ning ei jäta nahka punetama ega tekita nähtavat ketendust. Tulemuseks on juba esimese hoolduse järgselt siledam, ühtlasema jumega ning värskem nahk. Kõiki pHformulas kasutatavaid ravimeetodeid ja valemeid toetab enam kui 30-aastane teaduslik ja meditsiiniline kogemus. Kõik toimeained on farmatseutilised ja pakuvad arstidele võimalust soovitada ja rakendada tänapäeva esteetilisel turul üht kõige arenenumat ja tõhusamat naha taastamise ravisüsteemi.

  • A.C.N.E. – Ainulaadne pHformula ACNE koostis on spetsiaalselt loodud, et kõrvaldada peamised akne ilmingud nagu komedoonid, põletikud, vistrikud ning ebatasane naha pind. Aktiivlahus läbistab tõhusalt poore, aidates lahustada sinna kogunenud mustust ning hoida kontroll all mikroobide vohamist aknele kalduvas nahas. Lahus pakub põletikuvastast leevendust koos tugeva keratolüütilise toimega, aidates normaliseerida probleemset nahka. See on suunatud hoidma ära 4 peamist tegurid, mis käivitavad akne: seborröa ehk rasu liigtootmine, hüperkeratinisation ehk liigsarvestumine, mikroobide kolonisatsioon (P. acne), põletik

 

  • M.E.L.A. – Unikaalne pHformula „energiasavi“ koostis, mida kasutatakse MELA koorimise hoolduses on võimas hüperpigmentatsiooni puhul, et vähendada epidermises kogunenud melaniini. See pärsib tõhusalt melaniini tekitava ensüümi aktiivsust, stimuleerides samal ajal epidermise uuenemise ja seega kiirendab olemasoleva melaniini eemaldumist nahast. Tänu uuenduslikule ja väga tõhusale toimimisviisile saadakse märkimisväärseid ja nähtavaid tulemusi minimaalse riskiga nahale.

 

  • A.G.E. pHformula A.G.E. lahused on spetsiaalselt välja töötatud kõrgetasemeliste vananemisvastaste nahauuendusprotseduuride läbiviimiseks, et kaotada naha tavapärased vananemismärgid nagu fotovananemine, pigmendimuutused, tuhm ja väsinud jume, pindmised ja keskmise sügavusega kortsud näol.

 

  • C.R. – Aktiivne ja tõhus taastav kompleks krooniline punetuse ja rosaatsea puhul. Spetsiaalselt sellise naha probleemi jaoks välja töötatud antimikroobne toime aitab vähendada punetust ning vähendab põletikke ja vistrikke.