Massaaž

 • Klassikaline massaaž 50 min 40€
 • Klassiklaine massaaž 80 min 50€
 • Klassikaline massaaž aroomiõlidega 50 min 45€
 • Klassikaline massaaž aroomiõlidega 80 min 55€
 • Seljamassaaž 30 min 30€
 • Pea -ja õlavöötme massaaž 30 min 25€
 • Ravimassaaž 50 min 45€

Kaaniravi 60 min 45€

Ühelt poolt on kaanid mõjusad, sest nende sülg sisaldab bioloogiliselt aktiivseid aineid, millel on meie verre sattudes tugev paistetuse-, valu- ja põletikuvastane toime, kuid lisaks sellele on apteegikaan ka bioenergeetiline inimese immuunsüsteemi tugevdaja ja võib isegi ütelda – müstiline ravitseja.

Kaanide sülg sisaldab ligi 150 bioaktiivset ainet, fermente, millega võib kohati asendada keemilisi ravimeid, nende ravijõudu on kasutatud vähemalt 6000 aastat.

Haiguste nimekiri, mida saab kaanidega leevendada on nii lai, et lihtsam on alustada asjadest, mille puhul ei tohi kaaniteraapiat kasutada – hemofiilia, koagulopaatia ehk veresüsteemi nõrkus, aneemia ehk kehvveresus, aktiivne vähkkasvaja, äge põletikuline seisund ja kõrge palavik on seisundid, kui kaane panna ei tohi. Ettevaatlik tuleks olla kaaniteraapias rasedate ja imikutega, putukahammustuse, allergikute ja erinevate verevedeldajate kasutajatega.

Hoopis pikem on aga nimekiri, kus need väikesed sõbrad meile appi saavad tulla – kaanid suudavad aidata edukalt mitmesuguste paistetuste, kõrgvererõhutõve, glaukoomi, südame-veresoonkonnahaiguste, hormonaalsete häirete, veenilaiendite ja hemorroidide, peavalude ja migreenide ning liigesevalude korral. Samuti takistab kaanisülg trombide ja põletike teket, alandab vere kolesteroolisisaldust, parandab ainevahetust ning rahustab närvisüsteemi.

Kaanid mängivad olulist rolli ka südameatakkide ja insultide ennetamisel. Sagedase ravimitetarbimise juures aitavad kaanid puhastada verd.

Kaaniteraapia ei ole ohtlik, sellel ei ole kõrvaltoimeid, kui seda teha mõistlikkuse piires. Mõõdukas verekaotus on aga hoopis kasulik nagu ka doonorlus – organism toodab uut verd juurde ja see on vereloome ergutamiseks ainult hea!

Verikupuravi 60 min 40€

Verikupp ehk märg kupp on iidne moodus inimese ravimiseks, mis on kasutusel olnud juba tuhandeid aastaid. Verikuppude panemine on kehale täielik taaskäivitus, peale kuppude panemist kestab kehas uuenemisprotsess veel ligikaudu nädal aega.

Verikupp parandab südame tööd ja vereringet, keha happelisus langeb,

toimub ulatuslik pingetest vabanemine, alanevad tursed ja vabanevad ummistused; toksiinid ja nt ka antibiootikumide jäägidviiakse kehast välja; veri, koevedelik, hormoonid saavad vabalt liikuda – ning vaimse poole pealt mured lähevad välja, energia, elujõud ja rõõm suurenevad, tekib heaolutunne.

Enne verikuppude panemist on vaja keha korralikult soojaks saada – käiakse saunas või kuuma duši all. Siis pannakse kupud peale ning hoitakse seni, kuni kõik nahaalune seisev veri on välja tulnud. Kuppude eemaldamise järel peseb klient ennast puhtaks. Selle protseduuri järel ei ole paari tunni jooksul soovitav autot juhtida.

Et keha ennast uuesti luua saaks, peaks peale verikuppu kindlasti rohkem vett tarbima kui tavaliselt. Seda ka järgneva nädala jooksul. Peale verikuppu võivad esialgsete kaebuste sümptomid rohkem välja lüüa ning peale seda taanduda. Verikuppude toimet tugevdab nende panek kasvava kuu ajal.

Verikuppu ei tohiks teha tihedamalt kui iga 3 kuu tagant.

Sobiv rütm oleks ka 1-2 korda aastas. Kõige parem oleks kuulata enda keha ning käia protseduuril vastavalt vajadusele.

NÄIDUSTUSED VERIKUPUTERAAPIAKS

 • ¤ närvipinge ¤ kõrge vererõhk ¤ naiste üleminekuaastad

VASTUNÄIDUSTUSED

 • ¤ aneemia ¤ verd vedeldavate ravimite kasutamine ¤ rasedus ¤ nõrkus

 • ¤ palavik ¤ põletik ¤ lahtised haavad ¤ HIV

 • ¤ kuupuhastuse aeg (võib saada peavalu, piirkondlikult võib teha)

 • ¤ akne, paised (võib, aga mitte vistrike ja paisete peale)

 • ¤ diabeet (jalgadele ei või, mujale väga hea)

 • ¤ aktiivne vähkkasvaja – ei tehta! Mõjub hästi pärast vähiravi ja operatsioone, kui siirdeid pole.

 • ¤ eakad inimesed (väga õhuke nahk ei parane hästi)

 • ¤ lapsed ja noored alla 20 eluaasta tavaliselt ei vaja seda (on tehtud kasvuraskuste ja jalavalude vastu).

Meemassaaž 60 min 40€

on Tiibetist pärit massaažiliik, kus mett kasutatakse kleepainena, et tekitada nakkumine massööri käe ja patsiendi keha vahel. Meemassaaž kiirendab verevarustust masseeritavas piirkonnas, tekitades kauakestva nahapunetuse. Läbi naha jõuavad organismi ka mee tervendavad toimed. Meemassaaži kasutatakse edukalt lihasepingete, külmetushaiguste, vaimse pinge, tselluliidi ja krooniliste liigeseprobleemide raviks. See parandab naha omadusi, tundlikkust, vähendab nahapaksendeid, ravib rasedusarme, psoriaasi, hävitab baktereid (köha, külmetuse algstaadiumis), korrastab siseelundite, soolestiku tööd, aitab migreeni puhul, toetab luude hõrenemise ennetamist ja ravi, aitab üldise väsimuse ja depressiooni puhul, parandab keha isetervenemisvõimet ja energeetikat. See on ainuke massaaž, millega on ravitud päikesepõletust.

VASTUNÄIDUSTUSED

äge palavik, ägedad põletikulised protsessid, verejooks või veritsemine, mädanikud (meekompress sobib), nahahaigused, vigastused, ülierutuvus, üleväsimus, veenipõletikud, veenilaiendid (kompress sobib), psüühikahäired, kõrgvererõhutõbi, rasedus, südamerikked, südame, masa, neeru raskemad puudulikkused, poole aasta jooksul peale operatsiooni või rasket traumat ei ole hea, kasvajad, kilpnäärmehaigused, meeallergia. Lapsed ei vaja seda ja see massaaž ei sobi tiheda karvkattega inimesele.

MEEMASSAAŽILE TULLES

ei tohi olla tugevalt söönud, samal päeval ei tohiks juua kohvi, kanget teed, ei tohiks tarvitada tugevaid vürtse, äädikaga konserveeritud toite, šokolaadi, suhkrurikkaid maiustusi, alkoholi, narkootikume, enne massaaži ei tohi kreemitada, kasutada deodorante, dušigeele, ihupiima.

MEEMASSAAŽI JÄREL

ei maksa kohe minna autorooli, tuleks hoida ennast soojas ja rahus, juua päeva jooksul 1,5 – 2 liitrit puhast vett, ka sidrunivett, jahutava toimega taimeteesid (piparmünt, kummel, kasepungad, kibuvitsamarjad), ei sobi tugevad, sisemist tuld tõstvad teed, nagu ingver ja liivatee ega vürtsid, on soovitav palju magada, liikuda värskes õhus.