Mikrolihvimine

60min | 40€

Mikrolihvimine ehk teemantlihvimine on naha mehaaniline koorimine teemantotsikutega aparaadi abil. Kasutatakse näol, büstil ja teistel kehapiirkondadel iga nahatüübi korral. Teemantlihvimise e mikrodermaabrasiooni protseduuriga saab efektiivselt eemaldada sarvestunud naha. Peale sarvestunud kihi eemaldamist näeb nahk välja oluliselt siledam ja pingul. Soodustab ka uute rakkude teket ja kollageeni tootmist. Peale protseduuri on nahk kordades vastuvõtlikum erinevate toime-/raviainetele. Teiste sõnadega on mikrodermaabrasioon täiuslikkuseni viidud näo mehaanilise piilingu protseduur. Protseduur on valutu, tulemus nähtav esimese korraga.

Peale protseduuri kasuta tingimata päikesekaitsekreeme. Mehaanilise koorimise puhul tuleb loobuda alkoholi baasil valmistatud losjoonidest ja paariks nädalaks tuleks unustada ka solaariumide külastamine.

Soovituslik on 4-6 protseduurist koosnev kuur, mille lõppedes võib julgelt rääkida mitte ainult välisest, vaid ka sisemisest noorenemisest. Selleks, et koorimise käigus eemaldatud nahakiht jõuaks taastuda, kulub umbes 7-10 päeva. See ongi optimaalne protseduuride tegemise intervall, kuigi vastavalt ravinäidustustele võib see olla 1-6 nädalat.

Kuurina 3 korda 110€
Kuurina 6 korda 215€