collage1.jpg

 

 

Klassikaline Alessandro küünehoolitsus 60 min 20€

Klassikaline Alessandro küünehoolitsus prantsuse stiilis 60min 22€

Kaunid hooldatud ja terved küüned on pilkupüüdvad ja lisavad enesekindlust. alessandro klassikaline küünehoolitsus sisaldab kõiki olulisi küünehoolduse elemente ning kingib lisaks ka heaolutunde. Hoolitsus koosneb neljast etapist : puhastamine, kujundamine, tasandamine ja toitmine. Hoolitsuse lõpetuseks saate soovi korral valida sobiva dekoratiivlaki.

 


 

Klassikaline Alessandro CC küünehoolitsus 60 min 22€

Alessandro Cc Polish Nail Treatment lakid hooldavad ja kaitsevad küüneplaati, annavad küüntele kauni naturaalse tooni.

Lakid sisaldavad hinnalisi aktiivaineid:

  • pruunvetikaekstrakt

  • keratiinkompleks

  • granaatõunaseemneõli

  • oomega -3, -6- ja -9 rasvhapped

 Rikkalikud aktiivained muudavad küüned kauniks, niisutatuks ja tugevaks.  Valikus on 4 tooni: White Chocolate, Latte Macciato, Mousse au Choclat ja Mocca- et igaüks leiaks oma nahatoonile sobiva!


 

Luksuslik Alessandro SPA maniküür 60 min 25€

Luksuslik Spamaniküür algab lõõgastava käevanniga, millele järgneb küünte puhastamine, kujundamine ja toitmine. Seejärel toimub käenaha toitmine ja niisutamine luksusliku maski abil. Mõjusad toimeained kinnistatakse lõõgastava massaažiga. kätele kantakse noorendav ja niisutav seerum. Hoolitsuse lõpetuseks saate soovi korral valida sobiva laki dekoratiivlaki.


Klassikaline Alessandro maniküür parafiinhoolitusega 90 min 30€

Külm parafiiniteraapia on ideaalne taastav ja toitev hooldus kuivale ning tundlikule nahale. Suurepärane võimalus naha sügavniisutamiseks. Hooldus muudab kuiva, kareda ja paksenditega naha kätel, küünarnukkidel ja jalgadel pehmeks, elastseks ja ühtlustab nahatooni. Parafiinmähise toimel tekib sügavniisutav minisauna efekt. Tulemust näete kohe. Esmalt nahk kooritakse, seejärel kantakse nahale parafiinmask. Järgneb kilemähis ja selle peale asetatakse parima tulemuse saavutamiseks froteekinnas või -suss. Toimeaeg kuni 15 minutit. Lõpetuseks vastav hoolduskreem. Ideaalne klientidele, kes ei talu soojaprotseduure või kui soojaprotseduurid on vastunäidustatud. Sobib ülikuiva, ketendava naha ja psoriaasi korral. Peale parafiinihooldust järgneb klassikaline küünehoolitsus. Hoolitsuse lõpetuseks saate soovi korral valida sobiva dekoratiivlaki.


Luksuslik Alessandro wellness kätehoolitsus (NailSpa+Hands!up) 90 min 38€

Alessandro luksuslik wellness kätehoolitsus on tõeline käte ja küünte spaahoolituste gurmee elamus. Tõeline A la Carte teenus. parim valik, kui soovite tõeliselt luksuslikku küüne-ja kätehoolitsust ja nautida massaaži. Hoolitsuses on ühendatud Alessandro küüntehoolitsus NailSpa ja kätehoolitsus Hands!Up. Tooted valitakse teie küünte ja käte personaalsest vajadusest lähtuvalt.

NailSpa on unikaalne spaahoolitsus küüntele ja lähtub eri küünetüüpide vajadustest. Hoolitsuses kasutame aroomiteraapia võtteid, mis pakuvad erilist naudingut ning rahulolutunnet. Parimad aktiivained tagavad tõhusa tulemuse. Küünte analüüsi järgselt tehakse teie küünte vajadustest lähtuvalt personaalne hoolitsus: lootos tervetele ja tugevatele küüntele, roos kuivade ja rabedate küünte hooldamiseks või lavendel pehmete õhukeste küünte tugevdamiseks. Hooldus koosneb 6 etapist: puhastamine, kujundamine, tasandamine, toitmine, erihooldus ning kaitsmine NailSpa erihooldus lähtub just teie küüntest ning on seetõttu eriti tõhus, küünte kaitsmine aitab saadud tulemust kauem säilitada.

Noorendav Hands!Up spaahoolitsus annab kätele muudab käed pehmeks ja elastseks. Aitab siluda aja märke – joonekesi, kortsukesi. Naha toonus paraneb, nahk on siledam. Hellitav ja puhastav koorimine, aktiivkreemid, pinguldav ja toitev mask ja siidieliksiir ning suurepärane massaaž koos roosa kvartskiviga loob kuningliku tunde. Te olete seda väärt, et mitmete iluauhindadega pärjatud hoolitsust endale lubada.


 

KIIRMANIKÜÜR (sisadab küünte korrastamist, lakkimist) 30 min 13€

KÄTEMASSAAŽ 20 min 12€ 

ALESSANDRO STRIPLACK MANIKÜÜR 22€

MANIKÜÜR PARAFIINGIGA 25€

PÜSILAKK + KIIRMANIKÜÜR   26€

PÜSILAKK + MANIKÜÜR (sisaldab koorimist, kreemitamist, kerget massaaži) 30€

PÜSILAKI EELMADAMINE   12€

PÜSILAKI EEMALDAMINE + MANIKÜÜR 27€

 KÜÜNTE KATMINE GEELIGA   32€

GEELKÜÜNE VAHETUS   3€

GEELKÜÜNTE EEMALDAMINE MANIKÜÜRIGA (kingituseks Alessandro ravilakk ) 37€