Alfaparf Milano Hair Supporters

27503415_1950873721592722_8095424102946974618_o.jpg

Kasutame oma töös Alfaparf Milano juuksevärve, mis esimese värvina maailmas sisaldavad hüalüroonhapet, tänu milelle on tulemuseks terved ja kaunid juuksed. 

Hair Supporters tooted muudavad värviprotseduuri veelgi peanaha-ja juuksesõbralikumaks. Enne värvimist kanname peanahale rahustavate ainete segu, mis pakub leevendust ja kaitset tundlikule peanahale. Värvimisprotseduuri ja eriti just blondeerimise muudab eriliseks Hair Supportersi kreem biomeetrilist keratiini sisaldav kreem, mis kaitseb ja säilitab juuksekiudu, suurendab juukse vastupidavust ja hooldab värvi kogu mõjuajal. Juuksed on elastsemad ja tugevamad! Värviprotseduuri lõpetuseks kasutame peanahale ja juuste kogupikkusele ph taset taastava ja juuksestruktuuri parandava emulsiooni. Võimalik hilisem värvimisjärgne kihelus on selle protseduuriga taandatud ning juuksed saavad ka kauni läike!

Uued juuksehoooldustooted- Gold Haircare

GOLD Professional Haircare on välja koorunud kirest ja armastusest erinevate ja julgete soengu stiilide vastu, oma-ala professionaalide poolt. Aastate pikkune tootearendus juhtivate Skandinaavia keemikute ja praktiliste kogemustega esindus juuksurite tihedas koostöös on jõutud ühise visioonini innovaatiivses juuksehoolduse maailmas.

Keskonnasõbralikud tooted, mis peavad andma sitkust ja pika-ajalikku toimet, tänapäeva kiiresti muutuvas maailmas, on loonud juuksehooldus liinis oma filosoofia “We challenge fashion – To create the future” millest on saanud Gold Professional Haircare loojate moto.

Inspireerituna puhtast loodusest ja naturaalsetest aroomidest ning toidu tekstuuridest on kõik Gold Professional Haircare tooted eranditult toodetud taastuvaid ja säästvaid ressusse kasutades nagu puhtad eeterlikud õlid, taime ekstraktid ning looduslikud antioksüdandid.

Gold Professional Haircare tootevalik on ülim kooslus innovatiivsusest ja funktsionaalsusest!

OLAPLEX- tervete juuste saladus!

 

Olaplex on esimene rahvusvaheliselt tunnustatud professionaalne juuksehooldustoode, mis võimaldab kaitsta juukseid erinevatel keemilistel protseduuridel tekkivate kahjustuste eest.

Sisaldades patenteeritud toimeainet, mille leiutajateks on Dr. Eric Pressly ja Dr. Craig Hawker, aitab Olaplex taastada ja luua termilise, mehaanilise ja keemilise töötlemise käigus katkeda võivaid soola– ja disulfiidväävlisidemeid juukse südames e. korteksis. Lisaks tõhusale juukse seespidisele taastavale ja kaitsvale toimele omab toode ka kohest hooldavat ja tugevdavat toimet juukse väliskihil e. soomuskihil ning pikendab värvi püsivust.

Olaplex on erakordne abivahend vältimaks juuste kahjustusi keemilise töötlemise ajal ning äärmiselt tõhus eraldiseisva taastava ja tugevdava hooldusprotseduurina juba rikutud juustele.

Alfaparf juuksehooldus

Alfaparf MILANO - Lai valik kõrgkvaliteetseid professionaalseid hooldustooteid, mis tagavad rahulolu ka kõige nõudlikumale maitsele ning täidavad su pisimagi soovi juuksehoolduse vallas. Enam kui 25 aastase kogemusega professionaalsete juuksehooldusvahendite tootja pakub rohkelt võimalusi sinu juuste raviks ja hoolduseks.

Looduse jõud ravisarjas Midollo di Bamboo - suudab päästa ka eriti kahjustatud juuksed. Bambuseekstrakt garanteerib sinu juustele tõelise bio-rekonstruktsiooni ja taastuse neid raskeks muutmata.

Nutri Seduction rikkalikult toitev ja niisutav sari on eksklusiivne võimalus kasutada kašmiirderivaatide ja orhideeekstrakti imelisi omadusi juuste niisutuseks ja toitmiseks. Saavutad imepehmed ja säravad juuksed. Meelierutav idamaine aroom.

Loomulikult säravad juuksed ja läige, mis tundub nii kättesaamatu... Semi di Lino DIAMANTE - ehtsate teemantmineraali kristallidega. Glamuurselt säravad ja imepehmed juuksed.

Kõik tooted on rikastatud värvikaitsega!

Soovitame hea meelega Alfaparf Milano kaasamüügitooteid meie külalisetele, parim hooldus Sinu juustele!

Alfaparf Lisse Design KeratinTheraphy- keratiinhooldus juustele

Inglismaal juuste ja peanaha probleemidega tegeleva kliiniku omanik, trihholoog Iain Sallis rääkis ajalehele Daily Mail, et tema kabinetti jõuab iga päev mõni naine ja ahastab, miks ometi tal juuksed välja kukuvad. «Tõde on see, et nende juuksed lihtsalt murduvad, sest nad kasutavad sirgendajat liiga palju. See on juba sõltuvus.» Sallis meenutab, et vanasti kuumenesid sirgendajad oma 20 minutit. 90ndate lõpus ilmunud keraamilised sirgendajad tegid juba revolutsiooni — need kuumenesid vähem kui minutiga üle 200 kraadi! Paraku, nendib Sallis, uus efektiivsem tehnoloogia ka hävitab juukseid efektiivsemalt — üle 180kraadine kuumus teeb juustele üks-null ära. Sirgendamissõltuvus on nõiaring, täheldab Sallis. Ülearune kuumus muudab  lokkis juuksed kuivaks ja hapraks, naised vaatavad neid nõutult ja teevad saatusliku vea: triigivad juukseid veelgi agaramalt! «See on suletud ring. Üllataval kombel ei taipa mu patsiendid, et nad muutsid oma juuksed erakordselt kahuseks ise, ühtevalu neid triikides ja triikides. Nad ei saa isegi siis aru, kui juuksed salkude kaupa maha kukuvad.»

Mida teha?

Meie soovitame keratiinhooldust.

Keratiinhoolduse põhimõte on üsna elementaarne — see kujutab endast juuste raskemaks muutmist keratiini biopolümeeri abil. Keratiin on valk, millest meie juuksed ja küüned koosnevad 88 protsendi ulatuses, nii et selle lisamine juustesse pole kaugeltki keemiline, vaid hoopis naturaalne protseduur.

Pisikesed keratiinimolekulid tungivad läbi juukse soomuskihi karva sisse ja parandavad juuste kvaliteeti seespidiselt. Keratiin täidab soomuskihi ja juuksekarva tuuma vahelised tühimikud ning kinnitub sinna juuksesirgendajate tugeva kuumuse mõjul.

Alfaparf Lisse Keratin Treatment on progressiivne sirgestav keratiinteraapia, mis on 100% ohutu, vastab rahvusvahelistele ja Euroopa standarditele. On formaldehüüdi ja parabeenivaba.

Hooldust võib kasutada ka värvitud või blondeeritud juuste puhul. Seda võib kasutada ükskõik milliste juuste puhul. Olgu need siis kuivad, lokkis, sirged,  liigselt töödeldud või täiesti töötlemata juuksed. Hoolduse järgselt saad jätkata igapäeva toimetusi, mine spordisaali, ujuma, sauna...Keratiinhoolduse puhul jäävad ära hommikused lõputud lahingud fööni, harja ja sirgendajaga. Pigem naudi hommikukohvi... J Sinu juuksed saavad uue välimuse mitmeks kuuks!

 

Kui sa mitte kuidagi ei saa ilma igapäevase sirgendamiseta, siis langeta sirgendaja kuumust ja kindlasti ära sirgenda niiskeid juukseid. Niiskete juuste sirgendamine on „juuste surm“. Eelistatumad juuksesirgendajad on nanokeraamiliste plaatidega, titaaniumkattega sirgendusplaatidega ja Laser-Ion-tehnoloogiaga keraamilised sirgendajad. Heasse sirgendajasse tasub investeerida. Ei tohiks unustada ka kuumakaitset ja teisi juuksehooldusvahendeid. Juuksehooldusvahendeid ostes pane tähele, et need ei sisaldaks:

Sodium Laureth Sulfate (SLS või SLES), Aluminium, Perfume, Parfum, Fragrance, Petrokem. Oil, Mineral Oil, Paraffinium, Dimethicone, PEG +number, EDTA, Propylene Glycol, Quaternium + number, Polyquaternium, Cocamidopropyl, Hydroxysultaine, Triethanolamine, Parabens, Methylparaben, Propylparaben, formaldehüüdid.

 

 

Teie Avancia