BIOREVITALISATSIOON

Biorevitalisatsioon -  uus naha noorendamise meetod hüaluroonhappe abil ning üks võimalustest, kuidas näo-, kaela-, käte- ja dekolteepiirkonna nahka niisutada ja noorendada. Meetod on esteetilises kosmetoloogias leidnud laialdast kasutust, sest võimaldab saavutada suurepäraseid tulemusi kirurgilise sekkumiseta.

 

Biorevitalisatsiooni abil saab:

  • kaotada peeneid kortse ja vähendada suuri
  • nahka sügavuti niisutada, suurendada elastsust ja prinksust
  • parandada jumet
  • saavutada lifting-efekt
  • ·parandab naha üldist seisundit


Meetodi tööpõhimõte sarnaneb mõneti selliste protseduuride nagu mesoteraapia ja kontuurplastika tööpõhimõtetega. Ehk siis spetsiaalselt valitud preparaadid süstitakse probleemsetesse piirkondadesse. Võrreldes mesoteraapiaga vajab biorevitalisatsioon vähem seansse.

Allergilise reaktsiooni tekkimine on välistatud, sest see hape on inimese enda organismis olevaga täielikult analoogne. Hüaluroonhappega biorevitalisatsiooni on lubatud teha näole alates 25. eluaastast, ehk siis vananemisilmingute tekkimise kõige varasemas etapis. Meie kasutatame vaid sertifitseeritud preparaate, mille tõhusus ja ohutus on tõestatud.

Protseduuri tulemus
Juba pärast esimesi seansse võib märgata, et naha seisund on oluliselt paranenud, selliseks nooreks, terveks ja ilusaks jääb ta 4–7 kuuks. Seejärel on soovitatav läbida korduskuur, mis garanteerib pikemaajalise tulemuse (kuni 2 aastat).